خريد بک لينک
گيفت کارت
رزرو آنلاين هتل خارجي
ثبت شرکت در عمان
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه سوکر استار ارزان
بتن سخت
فلنج
مشاوره تحصیلی ایران مشاوره
تاريخ : 2 تير 1397 | 12:28 | نویسنده : ایران مشاوره | بازدید : 0

به گزارش سایت  ایران مشاوره و به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، علیرضا رهایی با اشاره به تعامل مثبت و مطلوب این دانشگاه با وزارت علوم گفت: در سال گذشته به دلیل برخی ناهماهنگی ها، جو اضطراب و تردید میان داوطلبان ایجاد شد اما امسال با هماهنگی های خوبی که میان دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت علوم بوجود آمد در تمام رشته هایی که قبلا پذیرش دانشجو داشتیم و حداقل شرایط لازم را هم دارند همچون گذشته پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در مورد شرایط رشته ها، شرایط تعدیل یافته ای به وزارت علوم ارائه شد که مورد تایید قرار گرفت و باتوجه به اینکه به ازای هر رشته محل تعداد مشخصی عضو هیات علمی مورد نیاز بود، دانشگاه براساس توافق نامه این تعداد اعضای هیات علمی را تامین کرده است. 


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دکتری دانشگاه آزاد, ارشد دانشگاه آزاد 97 , ظرفیت دوره های ارشد,

به گزارش سایت ایران مشاوره و به نقل از دانشگاه خبرگزاری آنا، مشاور معاون آموزشی و رییس مرکز خدمات آموزشی از فرصت مجدد و تمدید مهلت ثبت و ویرایش و فعال شدن سامانه انتقال و مهمانی دانشجویان خبر داد.

دکتر حمید اکبری با اعلام این خبرافزود: با توجه به درخواست‌های متعدد دانشگاه‌ها و دانشجویان مبنی بر عدم ثبت اطلاعات و مستندات در سامانه انتقال و مهمانی، سامانه مذکور از تاریخ 2 تیر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 6 تیر 97، فعال خواهد شد. 


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ثبت نام انتقال و مهمانی , دانشگاه علوم پزشکی , شرایط نقل و انتقالی ,


دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

غالبا دو گروه از داوطلبان به دنبال سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی 97 هستند. یک گروه داوطلبانی هستند که در کنکور کارشناسی ارشد رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی 97 شرکت کرده اند و پس از برگزاری آزمون، به دنبال سوالات و پاسخنامه آزمون هستند تا قبل از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد، با مقایسه سوالات و پاسخنامه کنکور، درصدی را که در هر درس بدست آورده اند محاسبه کنند. گروه دوم داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته 98 هستند و تصمیم دارند با تحلیل سوالات کنکور علوم و مهندسی صنایع غذایی سال های گذشته علوم و مهندسی صنایع غذایی آمادگی بیشتری جهت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 کسب کنند. به همین جهت تصمیم گرفتیم لینک دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی 97 را در سایتایران مشاوره قرار دهیم. 


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود دفترچه سوالات ارشد , کارشناسی ارشد , آزمون ارشد , رشته مهندسی صنایع غذایی,

تاريخ : 2 تير 1397 | 12:04 | نویسنده : ایران مشاوره | بازدید : 0

با پیشرفت روز افزون علوم پزشکی به خصوص در بیمارستان ها و افزایش حجم کار پزشکان، تصمیم گرفته شد برای کمک فنی به پزشکان و همچنین استریل کردن تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای جراحی رشته ای با عنوان تکنسین اتاق عمل ایجاد شود. متخصصان اتاق عمل یکی از مهم ترین عضوهای تیم پزشکی می باشد که در واقع وظیفه اصلی آن ها اداره اتاق عمل ( حفظ آرامش بیماران، کمک به پزشکان جراح و انجام هماهنگی های لازم ) می باشد. سرعت بالا و دقت از ویژگی های یک فرد به عنوان تکنسین اتاق عمل است، زیرا عدم سرعت و دقت ممکن است جان بیماران را به خطر بیندازد. امکان تحصیل برای رشته اتاق عمل فقط تا مقطع کارشناسی امکان پذیر می باشد و داوطلبان بعد از پایان این مقطع می توانند برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های، مهندسی تجهیزات پزشکی، کمک اول جراح، آناتومی، فیزیولوژی و … ادامه تحصیل دهند البته لازم است بگوییم که مقاطع بالای این رشته چند سالی است که به ایران آمده اما فقط در بعضی از دانشگاه ها ارائه می گردد. دانشجویان پذیرفته شده در این رشته برای دریافت مدرک کارشناسی ملزم به گذراندن 130 واحد درسی می باشند، که این واحدها به شرح زیر می باشد:

 رتبه در سهمیه رتبه کشوری سهمیه قبولیجنسیت شهر داوطلب رشته دانشگاه نوع دورهکارنامه
21867944منطقه 1مردتهراناتاق عملدانشگاه علوم پزشکی تهرانروزانهنمایش کارنامه
23978762منطقه 1زنتهراناتاق عملدانشگاه علوم پزشکی ایرانروزانهنمایش کارنامه
292810828منطقه 1زناصفهاناتاق عملدانشگاه علوم پزشکی اصفهانروزانهنمایش کارنامه
330812455منطقه 1زنتبریزاتاق عملدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتیروزانهنمایش کارنامه
337712786منطقه 1زنمشهداتاق عملدانشگاه علوم پزشکی مشهدروزانهنمایش کارنامه
371414237منطقه 1مردتبریزاتاق عملدانشگاه علوم پزشکی تبریزروزانهنمایش کارنامه
381614621منطقه 1زنتهراناتاق عملدانشگاه علوم پزشکی تهرانروزانهنمایش کارنامه

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
رتبه قبولی اتاق عمل 96 , رشته اتاق عمل , کارنامه قبولی اتاق عمل 96 , اتاق عمل,


اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099071647

به دلیل جایگاه شغالی مناسب رشته های گروه پزشکی در جامعه، آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت متقاضیان زیادی دارد و هر ساله نیز به این تعداد افزوده می شود. هر سال پس از مشخص شدن نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، داوطلبان زیادی با بخش مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد مرکز ایران مشاوره تماس می گیرند تا از زمان تکمیل ظرفیت و همچنین اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مطلع گردند. در مقالات قبلی به موضوع اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97، انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و … پرداخته ایم و در این مطلب به دلیل تقاضای بسیار زیاد داوطلبان قصد داریم به موضوعاتی پیرامون تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 به خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 بپردازیم. بنابراین اگر شما هم جزو شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 هستید، پیشنهاد می کنیم مطالعه این مقاله را از دست ندهید و تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید و چنانچه در نهایت سوال بدون پاسخی برایتان باقی ماند، می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را خدمت شما داوطلبان گرامی ارائه دهند. 


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تکمیل ظرفیت ارشد , آزمون کارشناسی ارشد , ارشد وزارت بهداشت , نتایج تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت ,

تاريخ : 2 تير 1397 | 11:48 | نویسنده : ایران مشاوره | بازدید : 0

یکی از رشته هایی که در جامعه امروز کاربرد زیاد دارد و از حساسیت بالایی برخوردار است، رشته تکنسین اتاق عمل است. این رشته در سال های اخیر برای کم نمودن حجم کار پزشکان ایجاد شده است. وظایف کلی یک فرد به عنوان تکنسین اتاق عمل استریل کردن تجهیزات پزشکی و اتاق عمل بعد از اتمام جراحی، کمک فنی به پزشک جراح، حضور در اتاق ریکاوری، آماده کردن اتاق عمل قبل از شروع جراحی، جمع آوری نمونه های آزمایشی و ارسال آن به آزمایشگاه و کنترل رطوبت و ایمنی اتاق عمل می باشد. در گذشته تحصیل در این رشته تا مقطع کارشناسی بوده است اما طی چند سال اخیر تحصیل در مقاطع بالاتر این رشته فقط در برخی از دانشگاه ها میسر شده است، اما چنانچه مدرک کارشناسی خود را در رشته اتاق عمل دریافت نموده اید می توانید در رشته های مهندسی تجهیزات پزشکی، کمک اول جراح، آناتومی، فیزیولوژی و … ادامه تحصیل دهید. 130 واحد برای دروس تخصصی، دروس پایه و عمومی این رشته اختصاص داده شده است که پذیرفته شدگان بعد از گذراندن این واحدها می توانند مدرک کارشناسی خود را دریافت نمایند.

 رتبه در سهمیه رتبه کشوری سهمیه قبولیجنسیت شهر داوطلب رشته دانشگاه نوع دورهکارنامه
21867944منطقه 1مردتهراناتاق عملدانشگاه علوم پزشکی تهرانروزانهنمایش کارنامه
23978762منطقه 1زنتهراناتاق عملدانشگاه علوم پزشکی ایرانروزانهنمایش کارنامه
292810828منطقه 1زناصفهاناتاق عملدانشگاه علوم پزشکی اصفهانروزانهنمایش کارنامه
330812455منطقه 1زنتبریزاتاق عملدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتیروزانهنمایش کارنامه
337712786منطقه 1زنمشهداتاق عملدانشگاه علوم پزشکی مشهدروزانهنمایش کارنامه
371414237منطقه 1مردتبریزاتاق عملدانشگاه علوم پزشکی تبریزروزانهنمایش کارنامه
381614621منطقه 1زنتهراناتاق عملدانشگاه علوم پزشکی تهرانروزانهنمایش کارنامه

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
رتبه قبولی اتاق عمل , رشته اتاق عمل , کارنامه قبولی اتاق عمل , اتاق عمل,

یکی از رشته های پرکاربرد و مهم شاخه پیراپزشکی ، علوم آزمایشگاهی می باشد، که به بررسی و مطالعه آزمایشگاهی خون مایعات و انساج بدن انسان برای تشخیص بیماری ها و درمان آن می پردازد. این رشته برای اولین بار در سال 1347 در دانشگاه تهران تاسیس گردید، سپس در دانشگاه های دیگر کشور به عنوان رشته تخصصی ایجاد شد. با پیشرفت دانش بشری این رشته نیز در سال های اخیر بسیار پیشرفت نموده است و برای انجام آزمایش های حساس از دستگاه های الکترونیکی استفاده می کنند. به طور کلی هدف از ایجاد رشته علوم آزمایشگاهی آموزش به دانشجویان به منظور تشخیص بیماری در بخش آزمایشگاه می باشد. دانشجویان پذیرفته شده در این رشته برای دریافت مدرک کارشناسی ملزم به گذراندن 130 واحد درسی می باشند که این واحدها بدین صورت می باشد: دروس پایه: 31 واحد – دروس اختصاصی: 61 واحد – کارآموزی در عرصه:  16 واحد – دروس عمومی: 22 واحد

 رتبه در سهمیه رتبه کشوری سهمیه قبولیجنسیت شهر داوطلب رشته دانشگاه نوع دورهکارنامه
11003651منطقه 1مردتهرانعلوم آزمایشگاهیدانشگاه علوم پزشکی قمروزانهنمایش کارنامه
19106752منطقه 1زنمشهدعلوم آزمایشگاهیدانشگاه علوم پزشکی تهرانروزانهنمایش کارنامه
22138049منطقه 1زنتهرانعلوم آزمایشگاهیدانشگاه علوم پزشکی تهرانروزانهنمایش کارنامه
23258484منطقه 1زنتهرانعلوم آزمایشگاهیدانشگاه علوم پزشکی تهرانروزانهنمایش کارنامه
23428539منطقه 1زنتهرانعلوم آزمایشگاهیدانشگاه علوم پزشکی تهرانروزانهنمایش کارنامه
24999132منطقه 1مردتبریزعلوم آزمایشگاهیدانشگاه علوم پزشکی تبریزروزانهنمایش کارنامه

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
رتبه قبولی علوم آزمایشگاهی 96 , رشته علوم آزمایشگاهی , کارنامه قبولی علوم آزمایشگاهی 96 , علوم آزمای,

تاريخ : 2 تير 1397 | 8:23 | نویسنده : ایران مشاوره | بازدید : 1

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

هر سال پس از انتخاب رشته دانشگاه آزاد در نیمه دوم مرداد ماه، دلشوره و نگرانی داوطلبان برای اطلاع از نتایج انتخاب رشته افزایش می یابد به همین دلیل بلافاصله پس اتمام بازه زمانی انتخاب رشته، داوطلبان زیادی با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلیایران مشاوره تماس می گیرند تا از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد، نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مطلع شوند. به همین دلیل این مطلب را به موضوع اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 اختصاص دادیم تا در آن به موضوعات فوق بپردازیم. چنانچه شما نیز داوطلب کنکور 97 هستید، پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید. 


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
انتخاب رشته کنکور , کنکور آزاد, اعلام نتایج انتخاب رشته , انتخاب رشته کنکور آزاد,

تاريخ : 2 تير 1397 | 8:13 | نویسنده : ایران مشاوره | بازدید : 1

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پس از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دو گروه از داوطلبان به دنبال دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد زبان فرانسه هستند. یک گروه داوطلبانی هستند که در کنکور کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه 97 ثبت نام و شرکت کرده اند و پس از برگزاری آزمون، به دنبال سوالات و پاسخنامه آزمون هستند تا قبل از مشخص شدن نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد، با مقایسه سوالات و پاسخنامه کنکور، درصدی را که در هر درس بدست آورده اند محاسبه کنند. گروه دوم داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته 98 هستند و می خواهند با تحلیل سوالات کنکور زبان فرانسه سال های گذشته آمادگی بیشتری جهت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 کسب کنند. به همین جهت تصمیم گرفتیم لینک دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه 97 را در سایت ایران مشاوره قرار دهیم. 


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تکمیل ظرفیت کنکور , کنکور سراسری , نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 97 , تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97,


دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته زبان آلمانی 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته زبان آلمانی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پس از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دو گروه از داوطلبان به دنبال دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد زبان آلمانی هستند. یک گروه داوطلبانی هستند که در کنکور کارشناسی ارشد رشته زبان آلمانی 97 ثبت نام و شرکت کرده اند و پس از برگزاری آزمون، به دنبال سوالات و پاسخنامه آزمون هستند تا قبل از مشخص شدن نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد، با مقایسه سوالات و پاسخنامه کنکور، درصدی را که در هر درس بدست آورده اند محاسبه کنند. گروه دوم داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته 98 هستند و می خواهند با تحلیل سوالات کنکور زبان آلمانی سال های گذشته آمادگی بیشتری جهت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 کسب کنند. به همین جهت تصمیم گرفتیم لینک دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد رشته زبان آلمانی 97 را در سایت ایران مشاوره قرار دهیم. 


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
کنکور کارشناسی ارشد , آزمون ارشد , سوالات کنکور ارشد 97 , پاسخنامه سوالات ارشد,

قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 بعدی